دومین جشنواره ملی نماهنگ فجر در ایستگاه پایانی

دومین جشنواره ملی نماهنگ فجر در ایستگاه پایانی
 
دومین جشنواره ملی نماهنگ فجر به ایستگاه پایانی نزدیک شده و آخرین مراحل داوری آثار در دفتر شعر و موسیقی و سرود در حال انجام است.
 
به گزارش روابط عمومی دفتر شعر و موسیقی و سرود صداسیما، رییس دومین جشنواره ملی نماهنگ فجر با اشاره به مراحل مختلف این جشنواره که به همت دفتر شعر و موسیقی و سرود صداوسیما برگزار می شود از  ارسال 1731  اثر  به دبیرخانه  این جشنواره گفت که در مراحل پایانی داوری هستند.
دکتر مجید مصلحی گفت: فراخوان این جشنواره و مهلت ارسال آثار از اول تا 25 بهمن ماه بود که پس از دریافت آثار، داوری  در سه مرحله انجام شد که در مرحله اول بررسی اولیه آثار و فرایند تطبیقی که تیم داوری اولیه بر اساس چارچوب های اعلامی در فراخوان و همچنین بررسی محتوایی در حوزه شعر و موسیقی و تصویر  انجام گرفت و در مرحله دوم احراز تحقق معیارها، هدفمند بودن آثار، داستانی بودن و... مورد ارزیابی تخصصی‌تر قرار گرفت و  نهایتاً در مرحله آخر 80 اثر نهایی و پالایش شده مورد ارزیابی قرار گرفت.
مشاور عالی دفتر شعر و موسیقی و سرود افزود: در داوری آرا تلاش شد که علاوه بر موارد فنی و تخصصی، تلاش شد رعایت اصل بی‌طرفی و عدم دخالت سلیقه فردی مورد توجه قرار  گیرد که روز پنج شنبه نتایج نهایی استخراج و برگزیدگان بهترین نماهنگ، بهترین کارگردانی، بهترین تدوین، و بهترین تصویربرداری انتخاب و مراسم اختتامیه روز یکشنبه 14 اسفند ساعت 18.30 در سالن همایش های سازمان صداوسیما برگزار می شود تا پرونده دومین جشنواره ملی فجر هم بسته شود.
برچسب ها تازه ها
مقالات مرتبط
اخبار
باکس نمایش
بالا