اولین نشست خبری نخستین دوره ی جشنواره ی ملی نماهنگ فجر در دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما با حضور جمع کثیری از ارباب خبر و رسانه برگزار شد.

در این نشست که محمد باقر معلم مدیر دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما ، دکتر حسینی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره ی شرکت صوتی و تصویری سروش و جمعی از مدیران و دست اندرکاران حضور داشتند . معلم ضمن بیان حدود و ثغور کار گفت :  بی گمان قدم های بزرگ و کارهای سترگ انجام نمی شود مگر با مساعدت و معاونت بزرگان در حوزه های مختلف . در سازمان ریاست محترم جناب دکتر علی عسگری حمایت بسیار کرده و جناب دکتر دارابی معاون استان ها و مراکز و دبیر ستاد چهل سالگی سازمان سنگ بنای آن را بنیان نهاده اند. دیگر معاونین و مدیران ارشد هم دست یاری داده اند ارباب رسانه و خبر هم که همکاری کنند جمع بزرگان فراهم است ، پس بقول شاعر شناسنامه ی ما : چون جمع شد معانی گوی بیان توان زد.

معلم دبیر اجرایی جشنواره را آقای غلامرضا ملکوتی معرفی کرد و گفت ایشان از ارجمندان صمیمی و قدیمی رسانه ملی است که تجربه ای وسیع در این عرصه دارند.

بخش فضای مجازی جشنواره هم با همکاری جناب آقای دکتر حسینی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره ی شرکت صوتی و تصویری سروش انجام می شود.علاقمندان در حوزه فضای مجازی می توانند برای شرکت در بخش های جنبی کارهای خانگی خود را که با تلفن دستی خود گرفته اند برای ما ارسال کنند ؛ همچنین از دیگر بخش های جنبی که در فضای مجازی به انجام می رسد رقابت علاقمندان به خوانندگی است.

بخش های مختلف جشنواره و موضوعات زیر مجموعه به پیوست آمده است.

مهلت شرکت آثار تا پایان آبان ماه سال جاری است و زمان برگزاری اختتمامیه بهمن ماه همزمان با تولد چهل سالگی انقلاب اسلامی خواهد بود.

 

 

 

 

.

 

 


برای نظر دهی باید وارد سیستم شوید. ورود