دفتر موسیقی صدا و سیما

مركز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای اهداف عالیه‌ی فرهنگی و هنری نظام مقدس جمهوری اسلامی و با توجه به فرموده حضرت امام (ره) كه " صدا و سیما یك دانشگاه است " در بالابردن سطح فرهنگ و هنر جامعه از طریق رسانه ملی گام بر می‌دارد . این مركز در سال های پس از انقلاب شكوهمند اسلامی ، با همراهی و همدلی هنرمندان متعهد و متخصص در عرصه‌ی موسیقی اصیل ایرانی و بین المللی خالق آثار ارزشمندی بود كه این آثار در محقق شدن اهداف و هم صدایی ملت مسلمان ایران نقش بسزایی را ایفاء نمود . هم چنین در طول 8 سال دفاع مقدس ، برای این مركز سرآغاز فصلی دیگر در ارائه و معرفی آثار موسیقی دارای بار ارزشی و شرح دلاوری ها رشادت های دلیرمردان ایران بوده است.
مركز موسیقی و سرود سعی در ایجاد روحیه‌ی همدلی و وفاق ملی با اهداف ، حمایت و راهبری هنرمندان كشور و صیانت و پاسداری از كرامت هنرمندان متعهد و متخصص دارد تا این هنر معرفتی و ارزشی را اعتلا بخشیده و حمایتگر این تشكل از جامعه باشد .
این مركز با توانمندی در ارائه محصولات هنری ، سعی در شناسایی استعدادهای جوان كشور و هدایت ، حمایت و بهره‌برداری بهینه از این استعدادها را دارد و با شناسایی ذائقه‌ی جامعه با دریافت این محصولات در رسانه‌ی ملی نقش بسزایی در انتقال پیام و مفاهیم فرهنگی به عهده دارد .
مركز موسیقی سازمان صدا و سیما ضمن حفظ ارتباط تنگاتنگ با استادان حوزه‌های مختلف موسیقی كشور و هنرمندان و سازمان های مرتبط با این هنر ، دست همه‌ی دست اندركاران این عرصه را به گرمی می‌فشارد و امیدوار است كه عزیزان این عرصه نیز مركز موسقی را همانند پایگاهی برای تبادل اندیشه‌ها و افكار و ارائه هنر سالم موسیقی بدانند .
باکس نمایش
بالا